Компанія ТОВ «Енергетична Альтернатива» здійснює професійний монтаж теплових насосів

Тепловий насос найефективніший для опалення та гарячого водопостачання. Замовити установку теплового насоса тепер може кожен.

Сьогодні, коли ціни на газ ростуть, власники приватних будинків, готелів і ресторанів починають утеплювати свої приміщення і шукати більш дешеві варіанти опалення. Деякі вибирають твердопаливні котли, але вони вимагають постійної уваги людини. Як показала практика в нинішніх умовах найефективнішим для опалення є тепловий насос. Для опалення він використовує невичерпні природні ресурси.

 

Фахівці стверджують, що тепловий насос найбезпечніший. Для його установки спочатку потрібно витратити чималу суму грошей, але завдяки своїй ефективності він швидко окупиться.

Перед установкою теплового насоса наш фахівець рекомендує спочатку усунути всі тепловтрати в приміщенні (утеплити приміщення, опустити стелі, поміняти вікна).

Для отримання максимального ефекту проектуванням та монтажем повинен займатися фахівець і спеціально навчена монтажна бригада.

 

Чому Вам слід встановити тепловий насос:

  • використовує безкоштовні ресурси природи;
  • не вимагає постійної уваги;
  • для роботи вимагає мінімум електроенергії;
  • комфортний і безпечний у використанні.

Етапи монтажу теплового насоса

  • дзвінок нашому фахівцеві, який зможе підібрати Вам тепловий насос (повітряний або геотермальний);
  • створення комерційної пропозиції;
  • зустріч, огляд об’єкта;
  • початок монтажних робіт;
  • запуск і здача об’єкта.

Приємним бонусом для Вас може стати можливість охолоджувати приміщення влітку за допомогою теплового насосу.

Процес установки

Монтаж вертикального ТН «грунт-вода» — здійснюється монтажною бригадою. Для початку на ділянці землі бурять свердловину під геотермальний зонд теплового насосу, глибину і кількість свердловин визначає фахівець. По зонду циркулює незамерзаюча рідина.

Монтаж горизонтального ТН «грунт-вода». Недалеко від будинку риють траншеї на глибині 1,5 м. У траншеї прокладають трубу на рівні, де земля не замерзає.

Монтаж ТН «повітря-повітря» простіший в установці, так як для його установки не потрібно бурити свердловини, і копати траншеї.

Замовити установку теплового насоса Ви можете по одному з номерів, вказаних у нас на сайті.

Компанія ТОВ «Енергетична Альтернатива» виконує весь спектр монтажних робіт. Весь процес установки курирують високо кваліфіковані інженери, що мають великий практичний досвід в проведенні такого виду робіт. Всі монтажні роботи виконуються «під ключ». Звернувшись до фахівців нашої компанії Ви гарантовано отримаєте якісний монтаж в найкоротші терміни.

На відео ви можете подивитися тепловий насос, встановлений нашими фахівцями.

Наші фахівці зможуть виїхати на монтаж в будь-яку точку України.