Для опалення приміщень виділяють повітряні теплові насоси і геотермальні.

Буріння свердловин проводитися для геотермальних теплових насосів. Вже давно відомо, що тепло є у кожного предмета: водойми, землі, повітря і т.д.

Верхній шар грунту схильний до температурних змін, але вже на глибині 1,5 — 3 м діє постійна температура грунту (від 70C до 120C). Так як тепловий насос працює за принципом холодильника, то взимку він забирає тепло з землі і ґрунтових вод для обігріву будинку. Влітку він буде забирати тепло з приміщення і скидати його в землю.

.

Для чого потрібно буріння під теплові насоси?

Для видобутку тепла з землі здійснюють буріння свердловин під зонд. Довжину і кількість свердловин визначає фахівець. По трубах зонду буде протікати рідина (іноді вода або розсіл), яка і буде віддавати тепло через теплообмінник теплового насосу.

Таким чином ви безкоштовно будете використовувати тепло землі без шкоди природі для опалення та кондиціонування будинку, підприємства, ферми або торгового центру. В Європі системи опалення, що використовують геотермальні свердловини, використовуються дуже давно, так як довели свою ефективність в опаленні.

До буріння свердловин під тепловий насос варто поставитися серйозно, буровий майстер повинен оцінити грунти, на яких буде здійснюватися буріння.

Наша компанія займається підбором і монтажем теплового насосу виходячи з потреби і завдання клієнта, а також бурінням свердловин.

 

В опаленні геотермальними тепловим насосом можна виділити такі переваги:

  • економічний ефект;
  • здійснює не тільки опалення, але і охолодження приміщення влітку;
  • не залежить від погодних умов;
  • стабільність роботи.

 

Для буріння свердловин буде використовуватися потужна бурова установка.

Характеристики нашої бурової установки: самохідна, на гумовому ходу (може пройти по готовій ділянці з мінімальною шкодою для газону);
малогабаритна, розміри: 1 м ширина; 2,1 м висота і 3,5 м довжина, такі параметри дозволяють їй проходити у вузьких місцях;
дизельна, а значить не вимагає електричного введення.

Якщо Вас зацікавило буріння або залишилися питання, зателефонуйте і наші фахівці на них із задоволенням дадуть відповідь.

Компанія «Енергетична Альтернатива» надає Вам свої послуги щодо виконання бурових робіт. Так само наша команда готова здійснювати буріння свердловин на воду.