Компанія ТОВ «Енергетична Альтернатива» здійснює професійний монтаж сонячних колекторів

 

Якість виконання монтажу сонячних колекторів безпосередньо залежить від професійного рівня фахівців, які будуть її монтувати. Для початку потрібно визначити кількість елементів для такої системи і розрахувати обладнання, яке необхідне для геліосистеми. Потім фахівець повинен оглянути місце під її установку.

Для яких цілей встановлюють сонячні колектори:

  • для нагріву води в басейні;
  • для опалення і ГВП;
  • для системи гарячого водопостачання на підприємстві, в ресторані, дитячих таборах і санаторіях.

Найчастіше гелиосистема використовується для нагріву води.

Монтаж сонячних колекторів можна виконати:

  • на даху будинку;
  • на фасаді будинку.

Переваги сонячних колекторів:

  • для нагріву води використовується енергія сонця.

    Які особливості встановлення сонячних колекторів?

Устаткування для сонячного нагріву води досить дорогі тому монтаж повинен виробляти кваліфікований фахівець, так як необережність може привести до пошкодження устаткування, що негативно позначиться на роботі системи або ж призведе до додаткових витрат.

Фахівці компанії ТОВ «Енергетична Альтернатива» готові виконати монтаж сонячних колекторів. Офіс компанії знаходиться в Києві і Харкові, також ми працюємо по всій території України.

ТОВ «Енергетична Альтернатива» виконує весь спектр монтажних робіт. Весь процес установки курирують високо кваліфіковані інженери, що мають великий практичний досвід в проведенні такого виду робіт. Всі монтажні роботи виконуватимуться «під ключ». Звернувшись до фахівців нашої компанії Ви гарантовано отримаєте якісний монтаж в найкоротші терміни.