Новини

Сучасні сонячні модулі дуже стійкі до будь-яких несприятливих погодних умов. Приділяється багато уваги тестуванню фотомодулів на стійкість і витривалість до суворої погоди.

До того ж, виробники сонячних панелей конструюють і кріплять їх з розрахунком, щоб вони витримували певні вітрові навантаження. Для того щоб сонячні панелі не зіпсували погодні умови їх потрібно закріплювати компонентами з нержавіючої сталі.

Так само, електростанції встановлюють так, щоб верхній край був нижче найвищої точки даху, так вони зможуть витримувати пориви вітру до 58 м / с.

Захищаючи від снігу, фотомодуль встановлюють під більш круглим кутом, за рахунок чого збільшується швидкість з якою скидається сніг.

Впевнено можемо сказати, що сонячні панелі, виготовлені нашими партнерами, дуже міцні, оскільки виготовляються з високоякісних матеріалів.

Продукція покрита спеціальним загартованим захисним склом 3,2 мм з максимальною прозорістю, яке витримує град, дощ, сніг і навантаження до 550 кг / м2.

Безсумнівно, сніг чи дощ знижують роботу ККД, але в основному не сильно впливають на роботу сонячного модуля. При встановленні панелей взимку, важливо правильно виконати монтаж установки, тобто правильно виставити нахил і звичайно ж, регулярно очищати панелі від снігу. Сонячна морозна погода так само, показує хороші результати вироблення електроенергетики.