Showing all 16 results

Система сонячних колекторів auroFLOW exclusive VPM 20/2 S, VPM 60/2 S

Насосна група сонячного контуру, що працює під тиском для роботи з буферними посудинами AllSOR. Використовуються в об’єктах зі значними потребами в теплі. Для підігріву води, підтримки системи опалення, технологічних потреб, підігріву басейну та ін.

Тепловые насосы

Система сонячних колекторів auroFLOW VMS 70

Насосна група сонячного контуру, що працює під тиском. Використовуються в об’єктах зі значними потребами в теплі. Для підігріву води, підтримки системи опалення, технологічних потреб, підігріву басейну та ін.

Тепловые насосы

тепловой насос

Тепловий насос Vaillant flexoCOMPACT exclusive VWF 58/4 – 118/4

Модульні теплові насоси Vaillant flexo COMPACT exclusive для опалення та гарячого водопостачання, що використовують тепло грунту, води або зовнішнього повітря в якості джерела. Інноваційні теплові насоси дозволяють використовувати цю енергію в повній мірі, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Вибір найбільш ефективного джерела енергії дозволяє максимально знизити витрату електроенергії, яка використовується для трансформації природного тепла в тепло вашого будинку.

тепловой насос

Тепловий насос Vaillant aroTHERM split VWL 5 / 5 AS

Тепловий насос типу повітря вода Vaillant aroTHERM призначений для опалення, охолодження, і нагрівання гарячої води в нових будинках або будівельних об’єктах для заміни старого опалювального обладнання. Завдяки новому теплового насосу ви можете заощадити до 75% витрат на енергію і знизити шкідливі викиди на 30% клас енергоспоживання A ++ для обігріву. Теплові насоси aroTHERM split використовують енергію, що зберігається в повітрі, для створення комфортних умов в будинку: тепло взимку, приємна прохолода влітку і гаряча вода протягом всього року.

тепловой насос

Буферний накопичувач Vaillant allSTOR exclusiv VPS 500\3-7 – 2000/3-7

Буферний накопичувач для комбінації з тепловими насосами, підлоговими і навісними газовими котлами всіх типів, твердопаливними котлами, сонячними системами. Компактна буферна накопичувальна ємність з пошаровим нагрівом для комбінування різних джерел тепла.

тепловой насос

Водонагрівач непрямого нагріву Vaillant uniSTOR

Підлоговий водонагрівальний бак непрямого нагріву, призначений для забезпечення потреб житлових і виробничих приміщень у гарячій воді. Використовується резервуар в системах опалення, де в якості джерела тепла застосовують газові або електричні котли. Збільшена площа теплообмінника дає можливість використовувати бак в системах з тепловими насосами.

тепловой насос

Водонагрівач непрямого нагріву Vaillant uniSTOR VIH RW 200

Підлоговий водогрійний бак непрямого нагріву, призначений для забезпечення потреб житлових і виробничих приміщень в гарячій воді. Використовується резервуар в системах опалення, де в якості джерела тепла застосовують газові або електричні котли. Збільшена площа теплообмінника дає можливість використовувати бак в системах з тепловими насосами.

тепловой насос

Тепловий насос Vaillant aroTHERM VWL 55/2 A – VWL 155/2 A

За допомогою теплового насосу Vailant aroTHERM ви можете опалювати свій будинок. У комбінації зі спеціальним водонагрівачем непрямого нагріву для теплових насосів (VIH RW 300) або станцією приготування гарячої води (VPM … / 2W) він може забезпечити максимально комфортне гаряче водопостачання. Крім того, функція «активний холод» дозволяє використовувати тепловий насос для охолодження приміщення в теплу пору року. Моноблочне виконання насосу істотно спрощує монтаж і робить установку максимально надійною.

тепловой насос

Тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4 – 197/4

Інноваційні теплові насоси Vailant flexoTHERM для опалення та гарячого водопостачання дозволяють використовувати енергію: грунт, вода зі свердловини і повітря в повній мірі, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Вибір найбільш ефективного джерела енергії дозволяє максимально знизити витрату електроенергії, яка використовується для трансформації природного тепла в тепло вашого будинку.

тепловой насос

Тепловий насос Vaillant geoTHERM VWS 220/2 – VWS 460/2

За допомогою теплового насосу Vaillant geoTHERM VWS типу «вода – вода» великої потужності, ви можете влаштувати незалежну систему опалення. Крім того, за допомогою водонагрівача непрямого нагріву для теплових насосів (VIH RW 300) або станції приготування гарячої води (VPM 20 / 25W, VPM 30 / 35W) він створить високоякісну систему гарячого водопостачання. Вмонтований погодозалежний регулятор створить як комфортну, так і економічну систему опалення, а також гарячого водопостачання.

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135 D

Плоский сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135 D використовується тільки для роботи в самозливних незакипаючих системах. Можлива горизонтальна (D) або вертикальна (VD) установка. Можна змонтувати на похилу або горизонтальну поверхню. Вироблено з алюмінієво-мідного абсорбера і надміцного скла з селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135/2 VD

Плоский сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135/2 VD використовується тільки для роботи в самозливних незакипаючих системах. Можлива горизонтальна (D) або вертикальна (VD) установка. Можна змонтувати на похилу або горизонтальну поверхню. Вироблено з алюмінієво-мідного абсорбера і надміцного скла з селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM exclusive VTK 1140/2

Vaillant auroTHERM exclusive VTK 1140/2 – трубчастий сонячний вакуумний колектор для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Висока ефективність поглинання сонячної енергії і вакуумна теплова ізоляція дозволяють акумулювати сонячну енергію навіть при низьких температурах. Надійність конструкції забезпечена використанням гідравлічних трубок з нержавіючої сталі, дзеркала з керамічним покриттям, і довговічного алюмінієво-нітрідного теплообмінника.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V

Призначені для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Алюмінієво-мідний абсорбер та надміцне рифлене скло з селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Вертикальне виконання. Можливість монтажу на похилу або горизонтальну поверхню. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені. П’ять років гарантії.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM exclusive VTK 570/2

Vaillant auroTHERM exclusive VTK 570/2 – трубчастий сонячний вакуумний колектор для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Висока ефективність поглинання сонячної енергії та вакуумна теплова ізоляція дозволяють акумулювати сонячну енергію навіть при низьких температурах. Надійність конструкції забезпечена використанням гідравлічних трубок з нержавіючої сталі, дзеркала з керамічним покриттям, і довговічного алюмінієво-нітридного теплообмінника.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 125/3

Vaillant auroTHERM VFK 125/3 – це бюджетна пропозиція для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Можливий монтаж на похилу або горизонтальну поверхню. Надійність конструкції забезпечена використанням надміцного скла з селективним покриттям і алюмінієвої рами анодованої в чорний колір. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені.

Тепловые насосы