Showing all 5 results

сетевой инвертор Schneider Electric

Інвертор CONEXT CL-60

Мережевий інвертор Schneider Electric відрізняється довговічністю і розрахований на тривалу надійність. Максимальна ефективність 98,9%. Використовується для комерційних об’єктів або децентралізованих комунальних підприємств, яким потрібно сонячне рішення, яке генерує максимальну потужність, просте і швидке обслуговування при одночасному забезпеченні стабільності енергосистеми, Conext CL-60 є розумним вибором для бізнесу.

Инвертор Schneider Electric CONEXT SW 2524/4024/4048

Інвертор Schneider Electric CONEXT SW 2524/4024/4048

Гібридний інвертор Conext SW – призначений для гібридних систем. Даний інвертор дозволяє замінити два окремих інвертора для систем які працюють як мережеві і мають резервний запас енергії в акумуляторах на випадок відключення мережі. Гібридний інвертор Xantrex Conext SW хороше рішення для домашньої системи c резервним електроживленням.

Инвертор Schneider Electric CONEXT XW7048/XW8548

Інвертор Schneider Electric CONEXT XW7048/XW8548

Conex XW – інвертор нового покоління, що характеризується можливістю підключення двох джерел змінного струму: мережі і генератора, з можливістю автоматичного запуску останнього; можливістю заряджати батареї літій-іонних акумуляторів і асистувати генератору малої потужності для подолання високих навантажень. Гібридний інвертор Xantrex Conext SW хороше рішення для домашньої системи c резервним електроживленням.

Контроллер Schneider Electric C40

Контролер Schneider Electric C40

Контролер заряду Schneider Electric C 40 може працювати з акумуляторною батареєю, що має напругу 12 V / 24 V / 48 V. Він поєднує в собі кілька функцій: регулятор відведення енергії, контролер навантаження і контролер заряду акумуляторної батареї від сонячних панелей. Для вимірювання рівня заряду фотоелектричного модуля, контролер оснащений кольоровим світлодіодним індикатором. Контролер заряду Schneider Electric C 40 витримує напругу сонячних панелей в 125 V.

Контроллер заряда Schneider Electric Conext XW 60-150

Контролер заряда Schneider Electric Conext XW 60-150

Conext XW MPPT 60-150 – це контролер заряду, створений компанією Schneider Electric, спеціально для вирішення завдання збільшення показника ефективності процесу зарядки АКБ. Здійснюється це шляхом визначення найкращого співвідношення між силою струму і напругою від сонячних панелей. Тому на АКБ завжди надходить найбільша сила струму, яку здатний виробити фотоелектричний модуль. Беручи за основу рівень заряду самої АКБ, і використовуючи ту енергію, яку виробляють сонячні батареї, контролер дозволяє в оптимальному режимі автоматично зарядити АКБ.