Showing all 5 results

Ветрогенератор Flamingo aero 0,8-3,1/200

Вітрогенератор Flamingo aero 0,8-3,1/200

Вітрогенератор Flamingo aero номінальною потужністю 800Вт призначений для забезпечення електроенергією невеликих об’єктів. Застосовується як в складі систем автономного електропостачання приватних будинків і котеджів, так і для енергозабезпечення автономних комплексів, фермерських господарств.

Ветрогенератор Flamingo aero 1,6-4,4/400

Вітрогенератор Flamingo aero 1,6-4,4/400

Вітрогенератор Flamingo Aero потужністю в 1600 Вт є пристроєм, який використовуючи енергію вітру, забезпечує електрикою будинки, котеджі або дачі. Ця модель вдало поєднує в собі високу надійність і доступну ціну. Вітрогенератор українського виробництва не тільки відповідає всім світовим стандартам якості, а й адаптований для експлуатації саме в нашій країні, з урахуванням всіх її кліматичних особливостей.

Вітрогенератор Flamingo aero 4-6,7/1000

Вітрогенератор Flamingo aero номінальною потужністю 4000 Вт призначений для забезпечення електроенергією невеликих об’єктів. Застосовується як в складі систем автономного електропостачання приватних будинків і котеджів, так і для енергозабезпечення автономних комплексів, фермерських господарств.

Ветрогенератор Flamingo aero 10-9/2000

Вітрогенератор Flamingo aero 10-9/2000

Вітрогенератор Flamingo Aero – це новітній пристрій для перетворення кінетичної енергії вітру в електрику. Дана модель відмінно підходить для експлуатації в побутових умовах і може встановлюватися на заміських будинках, котеджах і дачах. Даний вітрогенератор допомагає знизити залежність від централізованої системи електропостачання або зовсім відмовитися від неї.

Мачты для ветрогенераторов 14-26

Щогли для вітрогенераторів 14-26

Щогла консольна Flamingo Aero – це спеціальна конструкція, на яку встановлюється вітрогенератор. Дана щогла вітчизняного виробництва відповідає всім світовим стандартам якості і вдало поєднує в собі надійність і доступну ціну. Залежно від моделі вітроустановки, щогла може бути різної висоти: від 14 до 26 метрів.