Showing all 8 results

Система сонячних колекторів auroFLOW exclusive VPM 20/2 S, VPM 60/2 S

Насосна група сонячного контуру, що працює під тиском для роботи з буферними посудинами AllSOR. Використовуються в об’єктах зі значними потребами в теплі. Для підігріву води, підтримки системи опалення, технологічних потреб, підігріву басейну та ін.

Тепловые насосы

Система сонячних колекторів auroFLOW VMS 70

Насосна група сонячного контуру, що працює під тиском. Використовуються в об’єктах зі значними потребами в теплі. Для підігріву води, підтримки системи опалення, технологічних потреб, підігріву басейну та ін.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135 D

Плоский сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135 D використовується тільки для роботи в самозливних незакипаючих системах. Можлива горизонтальна (D) або вертикальна (VD) установка. Можна змонтувати на похилу або горизонтальну поверхню. Вироблено з алюмінієво-мідного абсорбера і надміцного скла з селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135/2 VD

Плоский сонячний колектор Vaillant auroTHERM classic VFK 135/2 VD використовується тільки для роботи в самозливних незакипаючих системах. Можлива горизонтальна (D) або вертикальна (VD) установка. Можна змонтувати на похилу або горизонтальну поверхню. Вироблено з алюмінієво-мідного абсорбера і надміцного скла з селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM exclusive VTK 1140/2

Vaillant auroTHERM exclusive VTK 1140/2 – трубчастий сонячний вакуумний колектор для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Висока ефективність поглинання сонячної енергії і вакуумна теплова ізоляція дозволяють акумулювати сонячну енергію навіть при низьких температурах. Надійність конструкції забезпечена використанням гідравлічних трубок з нержавіючої сталі, дзеркала з керамічним покриттям, і довговічного алюмінієво-нітрідного теплообмінника.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 145/2 V

Призначені для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Алюмінієво-мідний абсорбер та надміцне рифлене скло з селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Вертикальне виконання. Можливість монтажу на похилу або горизонтальну поверхню. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені. П’ять років гарантії.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM exclusive VTK 570/2

Vaillant auroTHERM exclusive VTK 570/2 – трубчастий сонячний вакуумний колектор для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Висока ефективність поглинання сонячної енергії та вакуумна теплова ізоляція дозволяють акумулювати сонячну енергію навіть при низьких температурах. Надійність конструкції забезпечена використанням гідравлічних трубок з нержавіючої сталі, дзеркала з керамічним покриттям, і довговічного алюмінієво-нітридного теплообмінника.

Тепловые насосы

Сонячний колектор Vaillant auroTHERM VFK 125/3

Vaillant auroTHERM VFK 125/3 – це бюджетна пропозиція для роботи в класичних сонячних системах, що працюють під тиском. Можливий монтаж на похилу або горизонтальну поверхню. Надійність конструкції забезпечена використанням надміцного скла з селективним покриттям і алюмінієвої рами анодованої в чорний колір. Виробляються в Німеччині на заводі в Гельзенкірхені.

Тепловые насосы